У створенні інтер’єру вашої мрії мають значення абсолютно всі деталі, і вже тим більше, всі етапи ремонтно-будівельних робіт. Від того, наскільки добре впоралися зі своїм завданням будівельники, багато в чому залежить, наскільки буде втілений в життя розроблений дизайнером проект. Від якості укладання підлоги залежить наскільки гармонійно виглядатиме весь інтер’єр в цілому. Красиві, добре укладені підлоги є не просто прикрасою приміщення. Вони навіть можуть згладити огріхи, допущені на інших ділянках.
Однак укладання підлоги в Києві тільки на перший погляд може здатися простою справою, що не вимагає спеціальних навичок. Який би матеріал ви не вирішили вибрати для підлоги, в першу чергу слід ретельно підготувати основу під нього.

Щоб не викидати гроші на вітер і не витрачати дорогоцінний час на переробки, довіряйте всі роботи тільки професіоналам, наприклад, таким, як працюють в нашій команді. Наша команда спеціалізується на виконанні різних ремонтних і будівельно-монтажних робіт.
У нас працюють тільки професійні будівельники, які завжди готові виконати для вас всі роботи по укладанню підлоги, в тому числі:
- надати допомогу в підборі матеріалів підлогових покриттів на етапі проектування та розробки дизайну інтер’єру;
- демонтувати старі підлоги або відремонтувати їх;
- підготувати підставу для укладання підлогового покриття;
- влаштування тепло-, гідроізоляції;
- влаштування цементно-пісочної стяжки;
- армування цементно-пісочної стяжки;
- монтаж регульованих підлог;
- укладання плит ДВП, ДСП, фанера;
- укладання всіх видів підлогових покриттів;
- укладання електричної теплої підлоги
- укладання паркету;
- настелити лінолеум або килимове покриття на різній основі.
З нашою допомогою за новітніми каталогах ви можете вибрати будь-які види лінолеуму і ковроліну, а також спеціальні покриття для спортзалів. Ми зробимо все заміри, розрахуємо необхідну кількість матеріалів і виконаємо економічний розкрій підлогового покриття.
У нас Ви можете замовити весь комплект матеріалів, необхідний не тільки для укладання підлог, але і для виробництва всіх ремонтних робіт в цілому.
Укладання підлоги – матеріали, їх типи і призначення
Підлога – одна з основних будівельних конструкцій житлового приміщення. Зазвичай підлога будинку влаштовується по міжповерхових перекриттях, якщо це квартира в багатоповерховому будинку, або по ґрунту, якщо це приватний будинок. Система підлоги традиційно складається з декількох основних шарів: гідроізоляція, теплоізоляція, звукоізоляція, стяжка, підлогове покриття.
Вибір того чи іншого типу підлоги залежить від багатьох факторів. Перш за все, враховується рівень механічних впливів на поверхню підлоги. У кожній з кімнат приватного будинку або квартири своя інтенсивність цих навантажень: від слабкої та помірної до значної та вельми значної. Важливою є також і вплив вологи на підлоги. У приміщеннях із підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната) підлоги мають бути водостійкими та водонепроникними.

Підлога в будинку виконує не тільки конструктивну функцію, але також є важливим елементом інтер’єру, де головну роль відіграє покриття підлоги. Колір і малюнок підлогового покриття здатні вдало доповнювати інтер’єр, створюючи оригінальний дизайн у кожній кімнаті. Широкий вибір сучасних матеріалів для підлоги надає власнику квартири підібрати тон і фактуру на будь-який смак. Для тих, хто любить натуральне, відмінно підійде дерев’яний паркет, масивна дошка, підлога з корку. Для любителів оригінальних рішень – ПВХ-покриття, ламінат, мозаїка. Не відстають у споживчому попиті традиційні лінолеум і керамічна плитка. Затишною і візуально теплою зробить кімнату килимове покриття.
Вирівнювання підлоги
Перед укладанням будь-якого підлогового фінішного покриття завжди робиться попереднє вирівнювання підлоги. Мета цього процесу:
- створення однорідної поверхні з рівними показниками жорсткості;
- рівномірний розподіл навантажень по всій площі підлоги;
- маскування покладених у підлогу комунікацій;
- створення шару теплоізоляційного захисту;
- вирівнювання або створення ухилу в певному напрямку.
Бетонна підлога, як показує досвід, практично ніколи не буває достатньо гладким, щоб на нього можна було без попередньої підготовки укласти лінолеум, керамічну плитку, ламінат або інше фінішне покриття.

Та й перепади рівня можуть досягати значних величин, а це може доставити масу незручностей під час встановлення меблів. Щоб цього уникнути, потрібно провести попереднє вирівнювання підлоги. Зараз в будівництві застосовується декілька технологій вирівнювання підлоги:
• з використанням регульованих лаг — зазвичай цей спосіб вибирають для реконструкції старих дерев’яних підлог;
• з використанням піщано-цементних розчинів і сухих сумішей;
• з використанням самовирівнюються сумішей, які відразу створюють ідеально рівну однорідну поверхню.
Вибір технології вирівнювання підлоги цілком залежить від вимог, що пред’являються до поверхонь і типом фінішного покриття, яке буде укладено на підготовлену стяжку. Якщо для облицювання підлоги натуральним каменем або керамічною плиткою цілком підходить цементно-піщана стяжка або бетонне покриття, то для укладання ламінату або паркету потрібно більш ретельна підготовка поверхні.
Самовирівнювальні суміші дуже зручні в застосуванні: їх необхідно просто розвести водою у зазначеній на упаковці пропорції і вилити на попередньо очищену від сміття поверхню підлоги, розігнавши за допомогою шпателя по маяках. Застигають такі підлоги протягом всього декількох годин.
Стяжка підлоги
Основне призначення стяжки – вирівняти поверхню, на яку настилається підлога. За технологією виготовлення, що склалася десятиліттями, плити, які слугують основами для підлог у серійних панельних будинках, робляться гладенькими тільки з одного боку – того, який стане стелею нижньої квартири. Сторона, якій належить стати підлогою, завжди нерівна, з горбами і западинами, часто з неї стирчать кінці прутів металевої арматури. Крім того, перепади рівня підлоги у квартирі часто досягають 10 см. Навіть неспеціалісту зрозуміло, що на таку поверхню не можна якісно настелити жодне покриття.
Стяжка підлоги може бути проведена різними способами, для прикладу кілька варіантів:
Наливна підлога
У європейській технології для виготовлення стяжки застосовуються спеціальні самовирівнювальні суміші – так звані наливні підлоги. Під ці суміші для додаткової шумо- і теплоізоляції часто кладуть шар пінополістиролу, а для додаткової гідроізоляції зверху настилають полімерну плівку.
Така підлога висихає набагато швидше звичайної стяжки (приблизно за 10-15 днів) залежно від товщини стяжки. Безпосередньо на наливну підлогу можна укладати плитку, ламінат і килимові покриття.
Для укладання ж штучного паркету обов’язково необхідний шар фанери. Крім того, шар наливної підлоги має невелику товщину (від 25 мм.), що особливо зручно у квартирах з невисокими стелями. Відмінні якості цієї підлоги зробили її популярною при невеликому перепаді висот у приміщенні.

Суха стяжка підлоги
Вона являє собою плити з гіпсовмісної речовини з гідроізоляційним покриттям, які укладаються на суху засипку або полістирол. Суха засипка в цьому випадку має вирівнювальну функцію. Плити укладаються одна на одну внахлест, для перекриття всіх стиків і забезпечення необхідної жорсткості. У такої стяжки є суттєві переваги. Перша – вона не потребує просушування. Укладати підлогове покриття можна не вичікуючи 30 діб, як у разі застосування традиційних сумішей, а вже наступного дня. Друге – вона значно легша, ніж традиційні бетонні суміші (за товщини бетонної стяжки від трьох до семи см на один квадратний метр доводиться укладати від 60 до 140 кг суміші, а для квартири, загальною площею 100 кв. м, потрібно буде укласти не менше семи тонн суміші). Недоліком сухої стяжки підлоги є боязнь вологи, протікання.
Шпунтована дошка
Найстарішим способом оздоблення підлоги є – шпунтована дошка.
. Вирівняну поверхню підлоги обробляють дошками, після чого дошки фарбують або покривають оздоблювальними лако-фарбовими матеріалами. Недоліком такого способу є досить швидка амортизація, що супроводжується скрипом.
Лінолеум
Іншим способом оздоблення є лінолеум. Найчастіше лінолеум кладуть поверх дерев’яного покриття підлоги, але іноді й прямо на бетонну основу (для здешевлення проекту будівлі).
Паркет
Більш дорогим способом оздоблення є паркет . Після укладання паркет покривається паркетним лаком або призначеними для оздоблення паркету лако-мастильними матеріалами.
Ламінат
Основою сучасного ламінату служить панель із пресованої деревини, яка перетерта до ступеня утворення кристалізації . На відміну від паркету, такий вид підлогового покриття абсолютно не боїться вологи, до того ж цей оздоблювальний матеріал знизу має шар вологостійкого паперу і шумопоглинаючу підкладку, що також додає жорсткості конструкції. Зносостійкість ламінату залежить від якості захисної смоли (акрилатної або меламінової), що покриває зверху декоративний малюнок, нанесений на спеціальний папір. Саме декоративний малюнок надає ламінату вишуканості та практичності.
Жива плитка
Незвичайним рішенням для оздоблення є Жива плитка. Матеріал є новим у галузі підлогового покриття, рідко використовується через свою незвичайність.
Кахель
Підлоговий кахель зазвичай виготовляють із кераміки або природного каменю. Керамічна плитка може бути глазурованою і неглазурованою. Мозаїка викладається різними методами. До підлоги кахель кладеться на спеціальний клейовий розчин із піску, цементу і латексних присадок.
Вінілова підлога
Полімерне підлогове покриття, яке вирізняється високою зносостійкістю, водонепроникністю і широким асортиментом дизайнів.
Обігрів – тепла підлога
Обігрів відбувається за допомогою спеціального нагрівального шнура. З точки зору електротехніки, принцип його роботи заснований на виділенні теплової енергії при проходженні електричного струму. Регулювання температури відбувається за допомогою термостата. Перевагою є більший ККД порівняно з центральним опаленням.