Килимові покриття

Як правильно вибрати килимові покриття

Перш, ніж почати робити ремонт квартири, Ви напевно продумуєте всі деталі майбутнього інтер’єру. І, безумовно, замислюєтеся над тим, яким бути Вашій підлозі. Існує безліч покриттів для підлоги. У цій статті ми поговоримо про килимові покриття для підлоги, які називаються – ковролін.

Це один з найбільш популярних видів, яке використовується практично у всіх приміщеннях. Саме килимові покриття, завдяки своїй легкості, дадуть Вам відчуття комфорту і затишку.

Крім того, килимові покриття мають масу переваг. Це — теплоізоляція, шумоізоляція і звукопоглинання. Говорячи про переважних показниках, відзначимо, що чим щільніше і товще ворс покриття, тим вони вищі. Відпадає необхідність у дорогих килимах і килимових доріжках, які не завжди відповідають і розмірами приміщень, і, в гіршому випадку, бажаного інтер’єру.

Укладання ковроліну не вимагає особливих професійних навичок.

Головне, правильно зробити виміри і з такою ж точністю відрізати необхідну кількість, уклавши його на попередньо підготовлену поверхню підлоги.

Килимові покриття, як правило, на гумовій або клейовий основі. Після укладання їх слід притиснути плінтусами.

Матеріал для килимових покриттів

Килимові покриття: варіанти і властивості

Вибираючи килимові покриття, Ви ставите своєю метою — створення у Вашій квартирі, будинку, офісі неповторного стилю і атмосфери. І важливу роль відіграє в цьому колір килимового покриття, його щільність і зносостійкість.

До зносостійким килимовим покриттям відносяться нізковорсне покриття. Ворс цих текстурних покриттів спаяний при високій температурі і нагадує маленькі пружинки, закручені в різні сторони. Такі килимові покриття використовуються в приміщеннях з великою прохідністю, що піддаються найбільшому забрудненню і пошкодженню. Це також можуть бути коридор, передпокій. Тут будуть доречні килимові покриття більш темних кольорів, багатоколірні або з орнаментом. Вони добре приховують різні забруднення і плями.

У їдальні ж краще використовувати брудо- і водонепроникні покриття для підлоги, а значить, з більш високим вагою і щільністю. Вони ж повинні легко чиститися, оскільки саме кухня і їдальня — місця з найбільш імовірним появою плям.

Слід згадати і килимову плитку з нейлону, яка зручна тим, що її з легкістю можна замінити в окремих забруднених місцях.

Для дитячих кімнат рекомендуються килимові покриття, які були б не тільки стійкі до різного роду плямам, але і комфортними. Це можуть бути букльоване покриття з антистатичними волокнами.

А ось для спальні оптимальне рішення — це високий ворс і низька щільність ковроліну. Це, так зване, «плюшеве» покриття, а також різні велюри, саксони, кат-лупи.

Що ж до вітальні, то тут слід з особливою ретельністю підбирати килимове покриття, так як воно має бути і практичним, і ошатним, ідеально вписується в інтер’єр. Тут можна використовувати текстурні покриття з високим ворсом і щільністю. Це можуть бути скролл, саксони, велюр, букле, що має середню висоту петлі. Колір може бути в блакитних тонах, що сприяють легкому сприйняттю і розслабленню.

При виборі кольору килимового покриття слід враховувати освітленість кімнат.

  • Якщо ж сонячного світла недостатньо — використовуйте червоно-жовті кольори, абрикосові та бежеві тони.
  • Коричневий колір — універсальний для всіх приміщень.
  • Візуально збільшує приміщення сірий колір покриття.
Правильно вибране килимове покриття дозволить Вам відчути стовідсоткову гарантію задоволення спроможності та індивідуальності.

На завершення хочеться відзначити, що жоден ремонт квартир у Києві не обходиться без будь-яких дизайнерських рішень в інтер’єрі. Сподіваємося, що наші корисні поради допоможуть Вам у виборі оздоблювальних матеріалів, надійність і якість яких прямопропорційна їх ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *